NOWE TECHNOLOGIE CLOUDOWE W BIZNESIE

Be Poland Think, Solve & Execute

Cel warsztatów:  Dzielenie się praktyczną wiedzą z budowania i wdrażania w biznesie rozwiązań w technologiach cloud (SaaS, PaaS, IaaS, IoT, BigData Cloud, AI). Warsztaty są doskonałą możliwością poznania nowoczesnych technologii oraz rozwiązań z pogranicza praktyki biznesu i IT.

Cykl 5 spotkań ok. 2 godzinnych.

Plan warsztatów

1. Wprowadzenie do najnowocześniejszych rozwiązań cloudowych (IaaS, PaaS, SaaS)
- szczegółowo przyjrzysz się usługom w modelu IaaS, PaaS, SaaS
- zrozumiesz model biznesowy jaki stoi za rozwiązaniami cloud
- dowiesz się, jak wykorzystać rozwiązania cloudowe do rozwoju biznesu i zwiększenia efektywności IT
- poznasz najciekawsze rozwiązania cloudowe w Polsce i na świecie
- otrzymasz informacje na temat bezpieczeństwa przechowywania danych w chmurze

2. Definiowanie potrzeb Klienta oraz tworzenie prostych w obsłudze mobilnych aplikacji biznesowych w chmurze
- nauczysz się zbierać i analizować wymagania biznesowe
- poznasz zasady współpracy z klientem i jak prowadzić prace projektowe
- metodyki pracy na projektach cloud
- poznasz metody integracji systemów w chmurze
- skonfigurujesz własną aplikację mobilną

3. Tworzenie zautomatyzowanych procesów wspierających działanie przedsiębiorstw
- nauczysz się tworzyć workflows do zarządzania procesami biznesowymi
- poznasz narzędzia do automatyzacji marketingu B2B
- nauczysz się tworzyć efektywne kampanie marketingowe

4. Raportowanie, analityka danych i inteligencja w chmurze - Big Data
- dowiesz się jak definiować i generować raporty operacyjne i zarządcze
- poznasz metody efektywnej analizy dużych zbiorów danych pochodzących z różnych źródeł
- nauczysz się tworzyć raporty na podstawie danych z systemu CRM

5. Integracja rozwiązań cloudowych z aplikacjami i urządzeniami oraz Internet of Things
- poznasz zarys koncepcji IoT i obszary jej zastosowań
- poznasz wzorce integracyjne dla architektury IoT
- nauczysz się przesyłać dane z fizycznego urządzenia do chmury
- dowiesz się o metodach integracji świata fizycznego z systemami informatycznymi

Rozwijane w trakcie spotkań kompetencje:
1. Nowe technologie informatyczne
2. Automatyzacja procesów biznesowych
3. Kompetencje informatyczne
4. Język angielski
5. Myślenie analityczne

Szkolenie poprowadzi:

Marcin Tabędzki, Partner Be Poland Think, Solve & Execute

Wykształcenie:   Marcin posiada tutył magistra w dziedzinie Matematyki Stosowanej i Informatyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie
Doświadczenie zawodowe i kwalifikacjeJest ekspertem z ponad 16-letnim doświadczeniem w zakresie consultingu IT. Prowadził projekty dla polskich i międzynarodowych Klientów. Posiada rozległą wiedzę w dziedzinie systemów CRM, efektywności procesów sprzedażowych, windykacji, transformacji modeli operacyjnych, księgowości, procesów sprzedaży B2C, core'owych systemów bankowych. Marcin uczestniczył w kilku kompleksowych procesach wdrażania systemu typu end-to-end (CRM, fuzje, wymiana systemu core'owego, efektywność multikanałowa), w tym w ramach transformacji procesów sprzedażowych oraz usprawnienia customer experience. Posiada doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów w metodyce Agile. Mocne strony Marcina to analiza procesów biznesowych, prowadzenie szkoleń, optymalizacja procesów sprzedażowych, zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych, zarządzanie dużymi zespołami projektowymi, silna orientacja na klienta i wyniki.

Zapisując się, deklarujesz udział w 5 spotkaniach. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 marca w godz. 12.00-14.00

Uczestnicy szkolenia powinni dysponować laptopami lub tabletami.

Miejsce spotkań: sala 100, I piętro w gmachu Samorządu Studentów Krakowskie Przedmieście 24.

Zapisz się na warsztat poprzez link https://goo.gl/forms/zzCOYqACrU69hpem1>