Expo 2020 w Dubaju – 5 października 2022 Forum Biznesu na Stadionie Narodowym, którego organizatorem był PAIH

5 października 2022 r. po raz kolejny mieliśmy przyjemność spotkać studentów (teraz cześć z nich to już absolwenci) UW z okazji omówienia obecności Polski na Expo podczas trwania Forum Biznesu na Stadionie Narodowym, którego organizatorem był PAIH.

Od organizatorów Uniwersytet Warszawski otrzymał podziękowania, które wraz ze statuetką przyjęła Pani Kierownik Biura Karier UW.

Sukces tego wydarzenia to wiele miesięcy pracy wielu osób na Uniwersytecie Warszawskim. To właśnie ich działania pozwoliły na wyjazd studentów UW i uczestniczenia w tym przedsięwzięciu.

W Pawilonie Polski Uniwersytet Warszawski reprezentowali:
Olga Balińska, Barbara Białoszewska, Julia Bielińska, Alina Cerscaia, Stanisław Ciućka, Katarzyna Cybulska, Marcelina Czaja, Aleksandra Frączek, Maciej Górnik, Klaudia Heldt, Natalia Hrychorczuk, Karolina Isalsk, Katarzyna Jazurek, Maciej Kornowski, Aleksandra Kowalewska, Maria Litokh, Urszula Łatosz, Nicole Mentzel, Ani Minasyan, Swajunas Niemasiew, Zuzanna Olejnik, Patrycja Pietrzak, Mateusz Pogonowski, Maria Shymanouskaya, Izabela Stróżniak, Dawid Surma, Aleksandra Tomaszewska, Justyna Toton, Aleksander Turkiewicz, Adriana Wagner, Pamela Więckowska, Salomea Wośkowiak, Tomasz Zduńczyk, Lidia Zombirt.

To dzięki pracy m.in. studentów UW Pawilon Polski uzyskiwał liczne komentarze aprobaty od Gości Pawilonu, a Polska miała szansę zostać tak pozytywnie zapamiętana. Nawet zmieniającą się sytuacja ze względu na pandemię COVID-19 i wojnę na Ukrainie nie obniżyła standardów obsługi i zaangażowania w pokazywaniu czym jest Polska.

Szczególne wsparcie otrzymaliśmy od Jego Magnificencji prof. dr hab. Alojzego Nowaka, Rektora Uniwersytetu Warszawskiego, dr hab. Daniela Przastka, Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych oraz Pani Ewy Mikłaszewicz, Kwestor Uniwersytetu przy realizacji zadania zleconego przez Ministerstwo Nauki i Edukacji.

Za współpracę w projekcie dziękujemy również: dr hab. Jakubowi Zajączkowskiemu oraz dr Łukaszowi Gołocie z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Miedzynarodowych, dr Tomaszowi Gajderowiczowi z Wydziału Nauk Ekonomicznych, dr Piotrowi Kajakowi z Polonicum i Wydziału Polonistyki, Pani Magdalenie Król z Kwestury oraz z Biura Karier: Aleksandrze Blak, Karolinie Oleszkin, Marcie Piaseckiej i Monice Niepiekło.