Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Klinika kariery (semestr zimowy 21/22)

ZIP

Kategoria: Informacje, Klinika Kariery, Projekty

Rozpoczęła się VII edycja Kliniki kariery! 16 studentów rozpoczyna projekt w ramach tego przedmiotu ogólnouniwersyteckiego realizowanego w ramach projektu „Program zintegrowanych działań na rzecz rozwoju Uniwersytetu Warszawskiego” (ZIP).

Interdyscyplinarne zespoły złożone ze studentów takich kierunków jak fennistyka, kognitywistyka, filologia iberyjska, matematyka, stosowana psychologia zwierząt, czy prawo, przez cały semestr będą zdobywać i doskonalić liczne kompetencje poszukiwane przez pracodawców. Są one związane z pracą zawodową, szczególnie w obszarze realizacji projektów społecznych, doradztwa, coachingu, trenowania i szkolenia, specjalistycznego HR, analityki rynku pracy.

Patronem Kliniki kariery jest dr hab. Ewa Giermanowska (ISNS). Warsztaty i konsultacje prowadzi opiekunka zespołów projektowych – dr Karolina Lignar -Paczocha (ISNS). W zajęciach udział biorą również pracownicy naukowo-dydaktyczni UW, eksperci-praktycy, trenerzy zewnętrzni oraz specjaliści z naszego biura.

 

Powyższe zdjęcia pochodzą z poprzednich edycji zajęć prowadzonych w trybie stacjonarnym.

fot. Monika Niepiekło © Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego