ZESPÓŁ BK UW

PRACOWNICY

Monika Niepiekło
Monika.Niepieklo@adm.uw.edu.pl
Kierowniczka Biura Karier, Doradczyni kariery. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

Ewelina Zwardoń
ewelina.zwardon@adm.uw.edu.pl
Specjalistka Biura Karier,  koordynatorka  targów pracy i dni kariery. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW. Obsługa studentów, absolwentów i doktorantów. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura. Obsługa dokumentacji związanej z praktykami studenckimi.

Julia Kseń
julia.ksen@adm.uw.edu.pl
Zajmuje się obsługą wszystkich osób kontaktujących się z Biurem Karier w języku polskim i angielskim, prowadzeniem mediów społecznościowych oraz obsługą dokumentacji związanej z praktykami studenckimi, w tym z osobami przyjeżdżającymi na UW w ramach programu praktyk zagranicznych Eramus+.

Aleksandra Stańczak
a.stanczak6@uw.edu.pl
Trenerka, doradczyni kariery. Absolwentka Filologii Angielskiej oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Doradza w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne w języku polskim i angielskim.

Anna Chabros (urlop)
Zajmuje się obsługą studentów, absolwentów i doktorantów. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

WSPÓŁPRACOWNICY

Natasza Szpalerska
Studentka WNPiSM UW. Współpraca przy organizacji targów pracy oraz przy obsłudze serwisu.

Anna Majewska
Trenerka, doradczyni kariery.
Absolwentka Filologii Angielskiej i Amerykanistyki oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Prowadzi szkolenia Business English oraz warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej i wejścia na rynek pracy.

Joanna Jasińska
Doradczyni, coach kariery.
Doradza w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne; z wykształcenia socjolog, anglistka i muzyk; wykładowca wydziału anglistyki, doktorantka Instytutu Studiów Społecznych UW, liderka zespołu Pinakoteka.

Marta Piasecka
Z wykształcenia geograf. Realizuje się jako doradca i trener. Wieloletni dyrektor administracyjny Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW i Kierowniczka Biura Karier UW.

Elżbieta Watemborska (urlop)
Doradczyni, coach kariery.
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnościami Psychoterapia oraz Psychologia Organizacji i Pracy. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie job coachingu i doradztwa zawodowego.

DAWNI WSPÓŁPRACOWNICY

Ewa Kujawa
Coach ICC, doradczyni personalna i biznesowa.
Interesuje się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą. Jej misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń.

Anna Witkiewicz
Coach kariery.
Z wykształcenia filolog polski, z pasji coach. Absolwentka UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty mające na celu określenie kompetencji zawodowych, rozwój pasji i talentów.

Olga Kożuchowska
Doradczyni zawodowa.
Absolwentka polityki społecznej UW oraz doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH. Prowadzi konsultacje indywidualne w duchu metody edukacyjnej.