Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ZESPÓŁ BK UW

PRACOWNICY

Monika Niepiekło
Monika.Niepieklo@adm.uw.edu.pl
Kierowniczka Biura Karier, Doradczyni kariery. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

Ewelina Zwardoń
tel. 22 55 20 763
ewelina.zwardon@adm.uw.edu.pl
Specjalistka,  obsługa studentów, absolwentów i doktorantów. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura. Koordynatorka  targów pracy i dni karier. Obsługa dokumentacji związanej z praktykami studenckimi.

Julia Kseń
tel. 22 55 20 585
julia.ksen@adm.uw.edu.pl
Zajmuje się obsługą studentów, absolwentów i doktorantów i innych osób kontaktujących się z Biurem Karier w języku polskim i angielskim. Obsługa dokumentacji w związku z osobami przyjeżdżającymi na UW w ramach programu praktyk zagranicznych Eramus +

Natasza Szpalerska
Praktykantka Biura Karier UW, Studentka WNPiSM UW.

Aleksandra Stańczak
Praktykantka Biura Karier UW, Studentka studiów podyplomowych UW.

Wojciech Grabowski
Praktykant Biura Karier UW, Student WSNiR UW.

Anna Chabros (urlop)
Zajmuje się obsługą studentów, absolwentów i doktorantów. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

WSPÓŁPRACOWNICY

Anna Majewska
Trenerka, doradczyni kariery.
Absolwentka Filologii Angielskiej i Amerykanistyki oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Prowadzi szkolenia Business English oraz warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej i wejścia na rynek pracy.

Joanna Jasińska
Doradczyni, coach kariery.
Doradza w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne; z wykształcenia socjolog, anglistka i muzyk; wykładowca wydziału anglistyki, doktorantka Instytutu Studiów Społecznych UW, liderka zespołu Pinakoteka.

Marta Piasecka
Z wykształcenia geograf. Realizuje się jako doradca i trener. Wieloletni dyrektor administracyjny Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW i Kierowniczka Biura Karier UW.

Elżbieta Watemborska (urlop)
Doradczyni, coach kariery.
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnościami Psychoterapia oraz Psychologia Organizacji i Pracy. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie job coachingu i doradztwa zawodowego.

DAWNI WSPÓŁPRACOWNICY

Ewa Kujawa
Coach ICC, doradczyni personalna i biznesowa.
Interesuje się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą. Jej misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń.

Anna Witkiewicz
Coach kariery.
Z wykształcenia filolog polski, z pasji coach. Absolwentka UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty mające na celu określenie kompetencji zawodowych, rozwój pasji i talentów.

Olga Kożuchowska
Doradczyni zawodowa.
Absolwentka polityki społecznej UW oraz doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH. Prowadzi konsultacje indywidualne w duchu metody edukacyjnej.