Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ZESPÓŁ BK UW

PRACOWNICY

Monika NIEPIEKŁO
Monika.Niepieklo@adm.uw.edu.pl
Kierowniczka Biura Karier, Doradczyni kariery.
Koordynatorka merytoryczna przedmiotu ogólnouniwersyteckiego Klinika Kariery realizowanego w ramach Programu ZIP).
Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

Ewelina ZWARDOŃ
tel. 22 55 20 763
ewelina.zwardon@adm.uw.edu.pl
Zajmuje się obsługą studentów, absolwentów i doktorantów. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura. Koordynator Językowych Targów Pracy. Obsługa dokumentacji związanej z praktykami studenckimi.

Aleksandra BLAK
tel. 22 55 20 585
a.blak@adm.uw.edu.pl
Doradczyni studenta, absolwenta i doktoranta. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW. Obsługa dokumentacji związanej z osobami przyjeżdżającymi na UW w ramach praktyk programu Erasmus+.

Anna CHABROS (urlop)
Zajmuje się obsługą studentów, absolwentów i doktorantów. Współpraca z pracodawcami, organizacjami i jednostkami UW.

WSPÓŁPRACOWNICY

Anna MAJEWSKA
Trenerka, doradczyni kariery.
Absolwentka Filologii Angielskiej i Amerykanistyki oraz studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego. Prowadzi szkolenia Business English oraz warsztaty dotyczące planowania kariery zawodowej i wejścia na rynek pracy.

Joanna JASIŃSKA
Doradczyni, coach kariery.
Doradza w planowaniu kariery zawodowej oraz konsultuje dokumenty aplikacyjne; z wykształcenia socjolog, anglistka i muzyk; wykładowca wydziału anglistyki, doktorantka Instytutu Studiów Społecznych UW, liderka zespołu Pinakoteka.

Marta PIASECKA
Z wykształcenia geograf. Realizuje się jako doradca i trener. Wieloletni dyrektor administracyjny Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW i Kierowniczka Biura Karier UW.

Elżbieta WATEMBORSKA (urlop)
Doradczyni, coach kariery.
Absolwentka Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalnościami Psychoterapia oraz Psychologia Organizacji i Pracy. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie job coachingu i doradztwa zawodowego.

DAWNI WSPÓŁPRACOWNICY

Ewa KUJAWA
Coach ICC, doradczyni personalna i biznesowa.
Interesuje się wszystkim co jest związane z rozwojem osobistym i szeroko rozumianą zmianą. Jej misją jest wspieranie ludzi w realizacji ich celów i marzeń.

Anna WITKIEWICZ
Coach kariery.
Z wykształcenia filolog polski, z pasji coach. Absolwentka UAM w Poznaniu i SWPS w Warszawie. Prowadzi coaching indywidualny oraz warsztaty mające na celu określenie kompetencji zawodowych, rozwój pasji i talentów.

Olga KOŻUCHOWSKA
Doradczyni zawodowa.
Absolwentka polityki społecznej UW oraz doradztwa zawodowego i zarządzania kompetencjami SGH. Prowadzi konsultacje indywidualne w duchu metody edukacyjnej.