O nas

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego nieprzerwanie od 1998 r. wspiera studentów, doktorantów słuchaczy studiów podyplomowych, a także absolwentów wszystkich typów studiów, bez względu na rok ukończenia studiów na UW w wejściu na rynek pracy i rozwoju kariery zawodowej.

Pomagamy społeczności UW poprzez m.in.:
● prowadzenie rozmów doradczych umożliwiających wybór ścieżki zawodowej, bądź podjęcie zmian w karierze,
● obsługę serwisu z ofertami pracy, praktyk i staży oraz wolontariatu – www.biurokarier.edu.pl,
● wspieranie w poszukiwaniu miejsca praktyk oraz zapewnienie dokumenty przydatne w ich organizacji,
● informowanie o wydarzeniach, konkursach, ofertach, które kierowane są do studentów, absolwentów i doktorantów UW lub dotyczą rozwoju kompetencji przydatnych na rynku pracy,
● organizację warsztatów i wykładów dla studentów i absolwentów,
● współpracę z innymi biurami karier, urzędami pracy oraz instytucjami i organizacjami działającymi na rynku i dla rynku pracy,
● współtworzenie zajęć akademickich, które dotyczą kariery zawodowej i kompetencji przydatnych w zawodzie.

Nawiązujemy kontakty z pracodawcami, koncentrując się na:
● możliwości organizowania praktyk studenckich i podpisywaniu porozumień umożliwiających ich organizację,
● pozyskiwaniu ofert praktyk, staży, pracy,
● umożliwienie uczestniczenia w targach pracy,
● organizacji prezentacji firm na uczelni,
● akcjach informacyjnych dotyczących działalności Biura i sytuacji na rynku pracy,
● nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z mediami.

Biuro Karier UW znaleźć można na portalach Facebook, LinkedIn, Twitter, Instagram.

PARTNERZY BK (W KOLEJNOŚCI ALFABETYCZNEJ):

Otoczenie zewnętrzne:

e-mail: biurokarier@adm.uw.edu.pl
tel. 22 55 20763, 22 55 20585

Poniedziałek-piątek, 8:00-16:00

Wszelkie informacje na temat działalności Biura są na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej i za pośrednictwem social mediów.

Konsultacje doradcy zawodowego są prowadzone w systemie online i stacjonarnie. Prosimy o umawianie się drogą mailową: biurokarier@adm.uw.edu.pl

Serwis z ofertami pracy, praktyk, staży i wolontariatu znajduje się na stronie www.biurokarier.edu.pl

SPRAWOZDANIA ROCZNE Z DZIAŁALNOŚCI BIURA