Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

ZGŁOSZENIE OFERTY

Wszystkie oferty pracy, praktyk, stażu lub wolontariatu zgłaszane do Biura powinny być zamieszczane w nieodpłatnym serwisie www.biurokarier.edu.pl

Aby zarejestrować konto pracodawcy w celu umieszczenia oferty pracy:

  1. Prosimy wejść na stronę www.biurokarier.edu.pl
  2. Przejść do Strona domowa, a następnie do zakładki Strefa pracodawcy
  3. Kliknąć przycisk Rejestracja, po lewej stronie w celu utworzenia konta

Każda firma powinna posiadać jedno konto w serwisie, ale liczba rekruterów jest nieograniczona. Sprawi to, że wszystkie dodawane oferty będą w jednym miejscu, z możliwością edycji tylko przez rekrutera, który opublikował daną ofertę.

Informujemy, że oferty są weryfikowane przez Biuro Karier w przeciągu 48-72 h roboczych.

W przypadku jakichkolwiek problemów związanych z rejestracją prosimy o kontakt: biurokarier@adm.uw.edu.pl

Pragniemy poinformować, że serwis www.biurokarier.edu.pl jest realizowany przez Międzyuniwersyteckie Centrum Informatyzacji (MUCI) a prowadzony wspólnie przez 8 uczelni:  Uniwersytet Warszawski (od 2009 r.), Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu (od 2012 r.), Uniwersytet Opolski i Uniwersytet Śląski (od 2013 r.). W 2014 r. do współpracy przystąpiły: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy w Siedlach oraz Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie, a w 2021 r. dołączyła Dolnośląska Szkoła Wyższa.

Zamieszczone w serwisie oferty są widoczne jednocześnie dla użytkowników ze wszystkich 8 uczelni, po zatwierdzeniu przez pracownika wskazanego przy rejestracji biura karier.

Po otrzymaniu w formie mailowej nr referencyjnego oferty zamieszczonej w serwisie www.biurokarier.edu.pl istnieje możliwość przekazania ogłoszenia do wskazanych w treści wiadomości jednostek UW, kół naukowych, samorządów studenckich.

Zastrzegamy sobie prawo do niepublikowania wybranych treści na kontach w mediach społecznościowych bez podawania przyczyny.