Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

PRAKTYKI OBOWIĄZKOWE

Praktyki obowiązkowe są koordynowane przez wydziałowych pełnomocników ds. praktyk lub opiekunów praktyk zawodowych,  którzy przygotowują porozumienia, skierowania, zgłaszają studenta do ubezpieczenia NNW oraz zaliczają praktykę. wynikającą z programu studiów

Wyjątek stanowią podmioty wymienione w Liście partnerów, u których można odbyć praktyki obowiązkowe  i nieobowiązkowe koordynowane przez Biuro Karier UW.

  1. Uzyskać zgodę od organizatora praktyk i uzgodnieniu jej szczegółów.
  2. Otrzymać akceptację programu praktyki (zakresu obowiązków) przez Pełnomocnika ds. praktyk na swoim Wydziale.
  3. Zgłosić się  do Biura Karier z wypełnionym formularzem praktykanta (PODMIOTY Z LISTY | INNE PODMIOTY). Możliwe jest przekazanie skanu podpisanego dokumentu na adres mailowy:  biurokarier@adm.uw.edu.pl.
  4. Przesłać dokument do Biura Karier UW, na adres mailowy:  biurokarier@adm.uw.edu.pl, co najmniej 14 dni roboczych przed planowaną datą rozpoczęcia praktyk.
  5. Po zakończeniu praktyk, w celu ich rozliczenia, należy skontaktować się z wydziałowym pełnomocnikiem ds. praktyk lub opiekunem praktyk zawodowych wraz z zaświadczeniem odbycia praktyk wydawanym przez organizatora praktyk.

Oferty praktyk znajdziesz w serwisie  www.biurokarier.edu.pl.  Jeśli nie posiadasz dostępu, skontaktuj się z nami: biurokarier@adm.uw.edu.pl

Oraz na stronie Biura Karier: Oferty praktyk

W celu rozliczenia praktyk nieobowiązkowych na poczet obowiązkowych godzin praktyk, należy skontaktować się z wydziałowym pełnomocnikiem ds. praktyk lub opiekunem praktyk zawodowych wraz z zaświadczeniem odbycia praktyk wydawanym przez organizatora praktyk.