Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

WOLONTARIAT

Współpraca z daną organizacją, za którą nie otrzymujesz pieniędzy może być świetną okazją do zdobycia cennej wiedzy w danej dziedzinie oraz okazją do sprawdzenia swoich umiejętności.

Może to być dobry początek Twojej kariery.

 

Uniwersyteckie Centrum Wolontariatu jest miejscem w którym społeczność uniwersytecka realizuje inicjatywy wolontariackie, szkolenia oraz programy i projekty społeczne w takich obszarach jak: edukacja, komunikacja międzykulturowa, odpowiedzialność obywatelska, antydyskryminacja i ochrona środowiska.
Logo ngo.pl
Portal organizacji pozarządowych to portal organizacji pozarządowych, stworzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor. Zawiera bazę polskich organizacji pozarządowych – spis.ngo.pl i inne treści związane z projektami NGO w Polsce. Strona jest tworzona jest przez same organizacje pozarządowe.
„Ochotnicy warszawscy” jest projektem Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” realizuje program pilotażowy „Ochotnicy Warszawscy”, którego celem jest wzrost zaangażowania społecznego wśród mieszkańców stolicy. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce każda osoba, która chce się dobrowolnie zaangażować, może na portalu odnaleźć ofertę bliską jej zainteresowaniom, zgodną z kompetencjami oraz pasującą do czasu, którym dysponuje.