Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

PRAKTYKI NIEOBOWIĄZKOWE

Praktyki nieobowiązkowe są koordynowane przez Biuro Karier, które przygotowuje porozumienie trójstronne (UW-Student-Firma).

Aby otrzymać porozumienie/skierowanie w sprawie praktyk studenckich należy:

  1. Wyszukać miejsce odbycia praktyki studenckiej, np. w Liście partnerów lub w serwisie www.biurokarier.edu.pl.
  2. Uzyskać zgodę od organizatora praktyk i uzgodnić szczegóły praktyki.
  3. Zgłosić się  do Biura Karier z wypełnionym formularzem praktykanta (POBIERZ). Możliwe jest przekazanie skanu podpisanego dokumentu na adres mailowy:  biurokarier@adm.uw.edu.pl.
  4. Przesłać dokument do Biura Karier UW, na adres mailowy:  biurokarier@adm.uw.edu.pl, co najmniej 14 dni roboczych przed planowaną datą rozpoczęcia praktyk.

Student jest zobowiązany do dostarczenia do Biura Karier dokumentu poświadczającego objęcie ubezpieczeniem NNW na czas praktyk.
Można wykupić ubezpieczenie w ramach Karty ISIC (International Student Identity Card).

W celu rozliczenia praktyk nieobowiązkowych na poczet obowiązkowych godzin praktyk, należy skontaktować się z wydziałowym pełnomocnikiem ds. praktyk lub opiekunem praktyk zawodowych wraz z zaświadczeniem odbycia praktyk wydawanym przez organizatora praktyk.

 

Oferty praktyk znajdziesz w serwisie  www.biurokarier.edu.pl.  Jeśli nie posiadasz dostępu, skontaktuj się z nami: biurokarier@adm.uw.edu.pl

Oraz na stronie Biura Karier: Oferty praktyk