Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

DORADZTWO ZAWODOWE

Aby umówić się na spotkanie z doradcą prosimy o zgłoszenie za pośrednictwem maila (biurokarier@adm.uw.edu.pl) lub kwestionariusza kontaktowego poniżej.
W wiadomości prosimy o określenie celu spotkania i zawarcie: dat i przedziałów godzin dostępności na spotkanie, wybranej formy spotkania (Google Meet, Skype, telefon, stacjonarnie) oraz załącznika z CV i/lub innym dokumentem aplikacyjnym z klauzulą :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do odbycia spotkania z doradcą Biura Karier Uniwersytetu Warszawskiego siedzibą przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Warszawie w celu przeprowadzenia konsultacji zawodowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informacje praktyczne:

  • Spotkania stacjonarne odbywają się w siedzibie Biura Karier UW na Kampusie Centralnym ul. Krakowskie Przedmieście 32, klatka E
  • Wszystkie wizyty w Biurze Karier UW odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.
    Po wcześniejszej konsultacji z naszym pracownikiem istnieje możliwość odbycia spotkania w godzinach innych niż wymienione. Takie sytuacje rozpatrywane są indywidualnie.

Aby umówić się na spotkanie z doradcą prosimy napisać maila na adres biurokarier@adm.uw.edu.pl .