Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Zapraszamy do Biura Karier UW

Zapraszamy do kontaktowania się z Biurem Karier drogą mailową - staramy się na bieżąco odpowiadać na Państwa wiadomości.
Zapraszamy do korzystania z usług naszego serwisu www.biurokarier.edu.pl oraz śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych (Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn).

Czytaj więcej

Wydarzenia

Zakładka z informacjami o webinarach, programach szkoleniowych, konkursach i innych. Kliknij i zobacz, w czym możesz wziąć udział.

Czytaj więcej

Serwis Akademickich Biur Karier

Tysiące pracodawców, około 1000 aktywnych ofert pracy, praktyk, staży i wolontariatu z całej Polski i z zagranicy dostępnych na stronie międzyuczelnianego serwisu biurokarier.edu.pl.
Zarejestruj się już teraz.

Czytaj więcej

Praktyki, staże, konkursy i stypendia

Zobacz, jakie masz możliwości rozwoju swojej ścieżki kariery i zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Czytaj więcej

Aktualności

Rekrutacja Ambasadorów Karier UE

Kategoria: Informacje

Biuro Karier UW  ogłasza rekrutację do programu Ambasadorzy Kariery UE na rok akademicki 2024/2025 . Program jest skierowany do osób zainteresowanych zapoznaniem się z możliwościami pracy w strukturach Unii Europejskiej ...

Czytaj więcej

Badanie dot. mediów społecznościowych

Kategoria: Informacje

Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie przygotowanej przez Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Ankieta dotyczy preferencji studentów ...

Czytaj więcej
wszystkie aktualności