Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

STAŻE, KONKURSY, STYPENDIA I WARSZTATY

Programy stażowe, konkursy, stypendia i warsztaty

Zaproszenie do zgłaszania propozycji prac doktorskich – Orange Innovation

Ogłaszamy wyjątkową szansę dla doktorantów!

Czy chciałbyś, aby Twoja praca badawcza miała realny wpływ na przyszłość cyfrowych doświadczeń?

Orange Innovation zaprasza Cię do zgłaszania propozycji prac doktorskich na dwa fascynujące tematy badawcze:

1. Zachowanie autonomii człowieka w indywidualizacji doświadczeń cyfrowych
Dziedzina: Psychologia / Nauki behawioralne / Data science
Chcemy zainicjować badania jak głęboka personalizacja usług cyfrowych wpływa na naszą autonomię i dobrostan. Chcemy stworzyć narzędzia, które pozwolą mierzyć i chronić te kluczowe aspekty w cyfrowym świecie. Twoje badania mogą pomóc w zdefiniowaniu etycznych standardów dla przyszłych technologii!

2. Granice efektywności biznesowej indywidualizacji usług cyfrowych
Dziedzina: Ekonomia / Zarządzanie / Data science
Gdzie leży granica pomiędzy korzyściami a negatywnymi skutkami personalizacji? Pomóż nam odkryć, kiedy personalizacja przestaje przynosić korzyści, a zaczyna szkodzić użytkownikom i biznesom. Twoje badania mogą zrewolucjonizować podejście do personalizacji w przemyśle!

Dlaczego warto?
Jako uczestnik programu CURIE w Orange Innovation, będziesz miał niepowtarzalną okazję pracować nad technologiami, które poprawiają cyfrowe doświadczenia użytkowników na całym świecie. Oferujemy:
🔹 Miesięczne dofinansowanie w wysokości 4500 PLN na umowę zlecenie (dodatek do stypendium)
🔹 Bieżące wsparcie od naszej wykwalifikowanej kadry z Orange Innovation
🔹 Coroczne rozliczanie z rezultatów i postępów Twoich badań doktorskich

Dołącz do nas i twórz przyszłość technologii z Orange!

Nie przegap tej niesamowitej szansy na rozpoczęcie nowego roku akademickiego z potężnym wsparciem i inspirującą misją.
Zgłoś swoją propozycję dysertacji już dziś i zmieniaj świat razem z nami!

Orange Innovation realizuje program badawczy CURIE, którego celem jest tworzenie wiedzy i technologii służących poprawie doświadczeń cyfrowych użytkowników.
Program ten koncentruje się na innowacyjnych rozwiązaniach, które mają na celu podniesienie jakości i etyki usług cyfrowych i sfinansuje powyższą propozycję.

Więcej informacji udzielą: dr Michał Szczerbak michal2.szczerbak@orange.com  lub dr Izabella Krzemińska Izabella.Krzeminska@orange.com Do nich również prosimy nadsyłać zgłoszenia.

Staż w Parlamencie Europejskim im. R. Schumana. Zgłoszenia do 31.10.2024 r.

Zachęcamy do aplikowania na staże w Parlamencie Europejskim, które oferują unikalne doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku. Staże trwają do 5 miesięcy i skierowane są głównie do absolwentów studiów wyższych (minimum ukończony licencjat). Aby aplikować, należy znać jeden z języków roboczych UE (angielski, francuski, niemiecki) oraz spełniać kryteria określone dla danego programu stażowego.

Staże Schumana są płatne, zapewniając miesięczne wynagrodzenie, a także możliwość wsparcia w zakresie kosztów podróży i zakwaterowania. Kandydaci muszą złożyć swoje aplikacje do 31 października br.

Szczegółowe informacje na temat wymagań, procedur aplikacyjnych oraz dostępnych stanowisk można znaleźć na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego: Staże w Parlamencie Europejskim.

Zaprojektuj żywność przyszłości! Weź udział w Challenge Labs 2024 i poznaj trendy w sektorze rolno-spożywczym. Aplikuj do 27.10.2024 r.

Challenge Labs 2024 organizowane przez EIT Food i Generator Pomysłów to maraton projektowania innowacji z wykorzystaniem narzędzi AI, którego celem jest opracowanie koncepcji na innowacyjne produkty i rozwiązania technologiczne w branży spożywczej oraz FMCG.

Całość realizowana jest w formie Design Sprintu trwającego od 27 listopada do 7 grudnia, w trakcie którego zespoły projektowe biorą udział w sesjach warsztatowych oraz spotkaniach projektowych moderowanych przez ekspertów z zakresu Design Thinking i Service Design.

Ostatniego dnia maratonu zespoły pod czujnym okiem mentorów przeprowadzą testy swoich koncepcji z konsumentami oraz przedstawią prezentacje inwestorskie jury oceniającym projekty.

Kto może zostać uczestnikiem tegorocznej edycji Challenge Labs?

  • absolwentem
  • naukowcem
  • doktorem
  • młodym specjalistą
  • profesjonalistą
  • ekspertem
  • lub studenci z wiedzą i doświadczeniem w takich obszarach jak:
    (technologia żywności, biotechnologia, rolnictwo, nauki o żywieniu, informatyka, nauki społeczne, kierunki biznesowe, marketing)

Dlaczego warto wziąć udział?

Challenge Labs to unikatowe wydarzenie w branży, dzięki któremu możesz mieć wpływ na kierunek rozwoju projektowania innowacji na rynku jak również w swojej organizacji. Biorąc udział w maratonie:

  • Doświadczasz procesu projektowania innowacji w kontekście branży spożywczej od A do Z,
  • Poznajesz profesjonalne metody i narzędzia projektowania innowacji,
  • Zdobywasz wiedzę ekspercką i praktyczne doświadczenie z zakresu filozofii design thinking i service design,
  • Poznasz trendy i przewidywania ekspertów branżowych w kontekście przyszłości rozwoju produktów i technologii w obszarze spożywczo-rolnym,
  • Zyskujesz możliwość skonsultowania swoich pomysłów z ekspertami z sektora rolno-spożywczego,
  • Bierzesz udział w konkursie, którego nagrodą główną jest czek na 3000 euro oraz wiele innych nagród!

Zgłoś się do udziału w maratonie projektowania innowacji i stwórz z nami jedzenie przyszłości!

Aplikuj do 27 października 2024 r.:  https://forms.gle/SLmf7JJST5PduCeV7

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz tutaj: https://jedzenieprzyszlosci.pl/

Organizatorzy

EIT Food to największa na świecie i najbardziej dynamiczna społeczność zajmująca się innowacjami w branży spożywczej. Przyspiesza innowacje, aby zbudować przyszłościowy system żywnościowy, produkujący zdrową i zrównoważoną żywność dla wszystkich.

Wspierana przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT), niezależny organ Unii Europejskiej, inwestuje w projekty, organizacje i osoby, które podzielają nasze cele dotyczące zdrowego i zrównoważonego systemu żywnościowego. Odblokowujemy potencjał innowacyjny w przedsiębiorstwach i na uniwersytetach oraz tworzymy i skalujemy startupy rolno-spożywcze, aby wprowadzać na rynek nowe technologie i produkty.

Dowiedz się więcej na: http://www.eitfood.eu

Generator Pomysłów istnieje na rynku od ponad 10 lat. W tym czasie firma zrealizowała ponad 300 projektów – szkoleń, warsztatów, design sprintów, hackathonów i programów talentowych. Spektrum działania zaczyna się od rozwoju umiejętności kreatywnego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów, przez rozwój oraz wsparcie całych zespołów w osiąganiu najlepszych rezultatów, po wdrożenia rozwiązań AI  w całej organizacji.

Generator Pomysłów pokaże Ci, jak projektować innowacje, korzystać z AI, pracować zespołowo, skutecznie się komunikować i dbać o kreatywność w Twojej organizacji i zespole.

Dowiedz się więcej na: https://generatorpomyslow.pl/

Proggy-Buggy - międzynarodowy konkurs programistyczny

W sobotę 26 października 2024 roku obędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Proggy-Buggy. Organizatorem wydarzenia jest DataArt, firma zajmująca się konsultingiem technologicznym.

Na konkurs Proggy-Buggy składa się 13 problemów algorytmicznych, które należy rozwiązać w 42 minuty. Odpowiedzią na każde zadanie jest aplikacja konsolowa, której tekst źródłowy może być napisany w dowolnym języku programowania (C, C++, Free Pascal, Java, Mono C#, Python, Ruby, PHP, JavaScript). Językiem roboczym konkursu jest język angielski. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://proggy-buggy.com/register/

W konkursie mogą brać udział wszyscy pasjonaci programowania, którzy lubią rozwiązywać problemy, wiedzą, czym są aplikacje konsolowe i standardowe strumienie input-output oraz potrafią pisać programy. DataArt do konkursu zaprasza zarówno amatorów, uczniów i studentów, jak również profesjonalistów zawodowo zajmujących się pisaniem kodu. Jesienna edycja umożliwia udział indywidualny oraz zespołowy.

Konkurs Proggy-Buggy jest organizowany od 2014 r. Minione edycje przyciągnęły łącznie ponad 10 tysięcy uczestników z ponad 60 państw. Konkurs nawiązuje do powieści science fiction „Autostopem przez Galaktykę” Douglasa Adamsa.

REJSTRACJA I SZCZEGÓŁY

Kiedy i gdzie: 26 października 2024 roku, godz. 12:00

O DataArt

DataArt od ponad 25 lat zajmuje się konsultingiem technologicznym – projektuje, opracowuje i wspiera unikatowe rozwiązania IT. Dzięki temu pomaga klientom uzyskać doskonałe rezultaty biznesowe. Nasi specjaliści mają ogromne doświadczenie i wybitny talent techniczny. Zespoły DataArt tworzą nowe produkty i modernizują istniejące systemy, mając realny wpływ na transformację technologiczną w wielu branżach. DataArt zdobyła zaufanie najlepszych marek i wymagających klientów takich jak Nasdaq, S&P, United Technologies, oneworld Alliance, Ocado, Betfair i skyscanner. Funkcjonuje jako sieć firm, świadczących usługi technologiczne, współpracując z ponad 6000 profesjonalistami w 35 lokalizacjach w USA, Europie, Ameryce Płd i Azji.

W tym roku DataArt obchodzi 10-lecie funkcjonowania w Polsce.

FB https://www.facebook.com/DataArtPoland

WWW https://dataart.team/pl

XX edycja konkursów EY dla studentów!

Wraz z początkiem roku akademickiego wystartowały jubileuszowe, XX. edycje konkursów EY. Już od dwóch dekad zapraszamy każdego studenta lub studentkę do zdobycia unikalnego doświadczenia i sprawdzenia się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego na praktycznych biznesowych case’ach. Na najlepszych, oprócz nagród pieniężnych, czekają oferty kariery w EY, bez procesu rekrutacji. Konkursy EY to sprawdzona furtka do kariery w branży doradczej – przykładowo 33% Partnerów pracujacych w zespole Strategii i Transakcji to absolwenci i absolwentki konkursu EY Financial Challenger.

Konkurs dedykowany jest studentom, którzy chcą poznać świat corporate finance i sprawdzić, jak wygląda praca przy wielkich transakcjach, fuzjach i przejęciach. Przygodę  można rozpocząć solo lub ze znajomymi, tworząc drużynę. Na I. etapie czeka test w języku angielskim, na II. przygotowanie memorandum informacyjnego, a III. Etap to Wielki Finał w Warszawie i gra o 35 000 PLN.

Na tych, którzy są zainteresowani światem podatków i fiskalnych zależności czeka EYe on Tax, przygotowany przez zespoły Doradztwa Podatkowego. Gra o najwyższą stawkę, czyli 24 000 PLN rozpoczyna się interaktywnym testem, a w kolejnych etapach na studentów czekają certyfikowane warsztaty i pierwsze nagrody. Najlepsi pokażą co potrafią podczas symulacji rozprawy przed Sędziami NSA w Wielkim Finale w Warszawie.

Nie musisz mieć doświadczenia i znać się na podatkach lub fuzjach i przejęciach – wystarczy, że spróbujesz i zobaczysz czy to Twoje multiwersum.
Zapisy trwają tylko do 13 listopada na www.eykonkursy.pl

Konkursy EY dla studentów: XX edycja konkursu EYe on Tax, XX edycja konkursu EY Financial Challenger

Praktyki Erasmus na Uniwersytecie Mariborskim w Słowenii. Zgłoszenia do 30.10.2024 r.

Płatne praktyki na Malcie i w Grecji. Zgłoszenia do 31.10.2024 r.

We would like to inform you that the European Union Agency for Asylum (EUAA) has launched its own [Decision of the Executive Director No 2042/2023 on the EUAA traineeship programme]Traineeship programme, targeted at recent university graduates and university students enrolled in a higher education course, having completed at least three years of studies before starting the traineeship.  We offer a paid traineeship with a contract of 6 months, renewable for a maximum of another 6 months.

20 traineeship positions are available for a starting date of 1 or 16 March 2025 and the traineeship notices are available here. 19 Traineeship positions are in Malta and one is in Greece. Deadline for applications is the 31 October 2024.

More information about the traineeship can be found under EUAA Traineeship.

Nabór do programu mentoringowego TopMinds 2025. Zgłoszenia do 29.10.2024 r.

Rusza ósma edycja TopMinds – wyjątkowego programu mentoringowego, który otwiera drzwi do międzynarodowej kariery osobom, będącym na wczesnym etapie kariery naukowej

Na uczestników i uczestniczki czekają m.in.:

✅ Indywidualna współpraca z jednym z mentorów i mentorek, reprezentujących różnorodne dziedziny nauki

✅ Możliwość rozwijania swojego warsztatu akademickiego (i nie tylko) podczas szkoleń stacjonarnych i online

✅ Okazja, by poszerzyć sieć kontaktów w interdyscyplinarnym środowisku i poznać dobre praktyki pod okiem specjalistów i specjalistek!

Do tegorocznej edycji organizatorzy zapraszają osoby przygotowujące rozprawy doktorskie na polskich uczelniach lub instytucjach naukowych oraz badawczych a także osoby studiujące na ostatnim roku studiów magisterskich, które planują swoją karierę w obszarze nauki.

Brzmi ciekawie? Wejdź na stronę topminds.pl, sprawdź, kto może zostać Twoim mentorem/mentorką i dowiedz się więcej! Zgłoszenia do 29 X.

Start-ED Pack - baza sprawczości
Start-ED Pack to bezpłatna baza sprawczości zawierająca ponad 500 możliwości rozwojowych dla młodych. Niezależnie od tego, czy interesujesz się nauką, sztuką, działalnością społeczną, czy poszukujesz czegoś zupełnie nowego – znajdziesz tu zasoby idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!
Stworzyliśmy Start-ED Pack, aby ułatwić młodym ludziom dostęp do możliwości, które wcześniej były rozproszone i trudno dostępne. Sami doskonale wiemy jak czasochłonne jest szukanie idealnych praktyk, śledzenie programów rozwojowych czy odkopywanie kursów o niszowej tematyce – brakowało nam przestrzeni, która zbierze to wszystko – i oto jest!
Co czeka na Ciebie w Start-ED Pack’u?
– Testy osobowościowe i zawodowe
– Doradztwo kariery
– Kursy i szkolenia
– Możliwości wolontariatu
– Programy wymiany młodzieżowej i wyjazdowe
– Praktyki i staże, zarówno w Polsce, jak i za granicą
– Inspirujący twórcy, których musisz poznać
– Rozwojowe grupy na Facebooku
– Organizacje pozarządowe, które warto poznać
– Inkubatory innowacji w Polsce i za granicą
– Hackathony, konkursy, programy mentoringowe i rozwojowe
– Programy stypendialne i granty
– Narzędzia sprawczości i wiele więcej!

Zostań stypendystą MPWiK Warszawa i pozyskaj środki na realizację badań do pracy dyplomowej lub rozprawy doktorskiej. Zgłoszenia do 20.10.2024 r.

Chcesz zrealizować innowacyjny projekt związany z branżą wodociągowo-kanalizacyjną? Mamy dla Ciebie propozycję! Zostań stypendystą MPWiK Warszawa i pozyskaj środki na realizację badań do pracy dyplomowej lub rozprawy doktorskiej.

O Programie

Program stypendialny to autorski projekt realizowany od 2014 roku przez MPWiK Warszawa, adresowany do osób, które podejmą się napisania pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub doktorskiej dotyczącej działalności naszego przedsiębiorstwa. Można zgłosić własny, innowacyjny pomysł lub wybrać temat z listy zaproponowanej przez Spółkę. Wnioski są rozpatrywane dwa razy w roku – w marcu oraz w listopadzie.

Kto może skorzystać z Programu?

Stypendia są przeznaczone dla studentów studiów:

  • pierwszego stopnia (będących na co najmniej III roku studiów)
  • drugiego stopnia
  • jednolitych studiów magisterskich (będących na co najmniej IV roku studiów)
  • doktoranckich

Co możesz zyskać?

  • zagwarantowane miesięczne stypendium
  • możliwość odbycia stażu pod opieką profesjonalistów w największym przedsiębiorstwie wodociągowo-kanalizacyjnym w Polsce i jednym z największych
    w Europie
  • niepowtarzalną okazję, aby stać się atrakcyjniejszym kandydatem dla przyszłego pracodawcy
  • możliwość realizacji innowacyjnych projektów badawczych oraz wsparcie merytoryczne
  • okazję do podniesienia kwalifikacji zawodowych i zdobycia wiedzy praktycznej

Jak zostać naszym stypendystą?

Wniosek o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać mailowo na adres stypendia@mpwik.com.pl lub złożyć w wersji papierowej w naszej siedzibie (https://www.mpwik.com.pl/view/kontakt) z dopiskiem na kopercie “Program stypendialny” w terminie do 20 października 2024 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu dostępne są na stronie: https://www.mpwik.com.pl/view/program-stypendialny.

Mainframe Starter Academy

Chcesz wejść do świata IT, ale nie wiesz, od czego zacząć? 🤔

Zgłoś się do programu szkoleniowego Mainframe Starter Academy organizowanego przez Fundację IT Girls we współpracy z Accenture Polska! 💻

W trakcie 10 tygodni intensywnego szkolenia online poznasz podstawy programowania w technologii opartej na IBM oraz narzędzia wspomagające pracę w zespole. A później? Najlepsze osoby⭐ otrzymają szansę na rozpoczęcie stażu w Accenture!

Postaw na swój rozwój w branży IT i sprawdź szczegóły 👇

https://accenture.wd103.myworkdayjobs.com/pl-PL/AccentureCareers/job/Lodz/Mainframe-Starter-Academy–She-He-They-_R00234681

IV edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej. Zgłoszenia do 31.10.2024 r.

IV edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską
z zakresu historii społeczno-gospodarczej

Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka zaprasza do wzięcia udziału
w IV edycji „Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu historii społeczno-gospodarczej”.

Cel Konkursu

Celem konkursu jest zachęcenie absolwentów kierunków humanistycznych i ekonomicznych do popularyzowania tematyki z zakresu historii gospodarczej oraz zachęcenie do pogłębionego zainteresowania tą dziedziną wiedzy.

Uczestnicy

Konkurs skierowany jest do absolwentów polskich uczelni, którzy obronili pracę magisterką w terminie między 1.10.2023 r. a 30.09.2024 r., a tematyka ich prac dotyczy obserwacji i analiz życia gospodarczo-społecznego w ujęciu historycznym.

Nagrody

Nagrody przewidziane dla najlepszych prac magisterskich:

  1. Nagroda Główna: 15 000 zł.
  2. Dwie nagrody (druga i trzecia) o łącznej wartości: 10 000 zł.
  3. Wyróżnienia (maksymalnie dwa) o łącznej wartości: 5 000 zł.

Zgłoszenia

Prace konkursowe (wraz z załącznikami wskazanymi w Regulaminie) należy przesyłać do
31  października 2024 r. w dwóch wersjach:

  • Papierowej – drogą pocztową, na adres:

Departament Edukacji i Wydawnictw, Narodowy Bank Polski, ul. Świętokrzyska 11/21, 00-919 Warszawa, z dopiskiem  IV edycja Konkursu o Nagrodę Centrum Pieniądza NBP oraz

  • Elektronicznej – pocztą elektroniczną na adres mailowy:

 Sekretariat.DEW@nbp.pl

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie internetowej Centrum Pieniądza NBP: www.cpnbp.pl/konkurs. Termin nadsyłania prac upływa 31 października 2024 r.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w IV kwartale 2024 r.

Projekt „EkoLOGICZNI studenci i doktoranci”

Zapraszamy do śledzenia strony internetowej www.ekologiczni.uwb.edu.pl

Projekt szkoleniowy współfinansowany ze środków Ministra Nauki dla studentów i doktorantów uczelni wyższych.
Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych w 2024 r. od Ministra Nauki w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”.
Rozpoczyna się nabór do czwartej edycji Studenckiej Akademii Biznesu – cyklu szkoleń dla studentów i doktorantów z obszaru całej Polski, który ma za zadanie wyposażyć osoby wkraczające na rynek pracy w kompetencje prawno-menedżerskie. Realizatorem programu, współfinansowanego ze środków Ministra Nauki, jest Instytut Debaty Publicznej.

Stypendia w Bawarii. Zgłoszenia do 01.12.2024 r.
W roku akademickim 2025/26 Bawaria po raz kolejny przyzna roczne stypendia absolwentom (posiadającym odpowiednie obywatelstwo) z Bułgarii, Chorwacji, Czech, Węgier, Polski, Rumunii, Rosji, Serbii, Słowacji i Ukrainy. Stypendium służy sfinansowaniu studiów podyplomowych (np. magisterskich), pobytu badawczego lub doktoratu na państwowym lub finansowanym przez państwo uniwersytecie lub instytucji szkolnictwa wyższego w Bawarii. Stypendium jest początkowo przyznawane na okres jednego roku i może zostać przedłużone na wniosek maksymalnie dwa razy (łącznie do trzech lat). Stypendium, wypłacane w dwunastu ratach, wynosi 11 208 euro rocznie (934 euro miesięcznie). Stypendyści posiadający co najmniej jedno dziecko mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości 13 128 euro (1 094 euro miesięcznie).
Termin składania aplikacji upływa 1 grudnia 2024 r.

X edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską i licencjacką z zakresu skarbowości korporacyjnej. Zgłoszenia do 21.10.24 r.

Jesienna edycja programu Management Trainee 2024

Studencie, absolwencie – leciMY po więcej!

Dołącz do firmy, gdzie będziesz mieć odlotowe możliwości! Zapraszamy do aplikowania do jesiennej edycji programu Management Trainee 2024
w Biedronce. Przekonaj się, jak można rozwinąć skrzydła u największego pracodawcy w Polsce.

Management Trainee to prestiżowy program liderski, do którego zapraszamy absolwentów
i studentów ostatniego roku studiów, którzy marzą o dynamicznej i odważnej karierze zawodowej
w przyszłościowej branży retail. Jeśli chcesz rozkwitnąć zawodowo, rozwinąć kompetencje liderskie
oraz szybko awansować na stanowisko menadżerskie – dołącz do Biedronki.

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy – zapoznaj się z profilem kandydata:

  • jesteś absolwentem do 2-3 lat po studiach lub kończysz studia na kierunkach takich jak: zarządzanie, logistyka, łańcuch dostaw, finanse i rachunkowość, e-commerce, marketing, ekonomia, metody ilościowe, big data lub inne kierunki biznesowe;
  • masz pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w trakcie lub po studiach (praca, staże, organizacje studenckie);
  • masz wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej;
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 i wyżej – wymóg konieczny;
  • cechuje Cię determinacja oraz ambicja w osiąganiu celów i lubisz stale podnosić poprzeczkę;
  • umiesz rozwiązywać problemy i widzisz się w zmiennym środowisku pracy;
  • posiadasz umiejętność analitycznego i krytycznego myślenia;
  • jesteś elastyczny/a i gotowy/a na zmiany.

Jesienna edycja Programu Management Trainee rozpocznie się w listopadzie 2024r. Uczestnicy pierwsze miesiące spędzą na intensywnym wdrożeniu do organizacji pracując w dedykowanych działach. W tej edycji będą to kluczowe obszary biznesowe: logistyka, łańcuch dostaw, zakupy oraz finanse. Po dwóch latach od rozpoczęcia pracy w Biedronce, uczestnicy, po pozytywnej ocenie efektów ich pracy, otrzymają awans na stanowisko młodszego menedżera.

Uczestnikom programu Management Trainee oferujemy zatrudnienie oparciu o umowę o pracę, ze stawką 8000 zł brutto na start. Ponadto, stażyści mogą liczyć na udział w dedykowanym programie rozwojowo-szkoleniowym, opiekę Mentora oraz atrakcyjny pakiet ponad 20 benefitów i świadczeń pozapłacowych, m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe i wiele innych!

Aplikuj już dziś do jednego z 4 działów w Biurze Głównym Biedronki w Warszawie i rozpocznij swoją karierę zawodową w strukturach największej sieci detalicznej w kraju. Podejmij wyzwanie! Rekrutacja trwa do końca września.

Dowiedz się więcej na: Management trainee – Praca w Biedronce i opinie pracowników – Praca w Biedronce

Projekt Młody Optometrysta
Aby uzyskać dostęp do wszystkich materiałów edukacyjnych wystarczy dokonać darmowej (!) rejestracji na stronie 😊
→ Co znajdziecie na stronie projektu?
Po rejestracji i zalogowaniu się na stronie, uzyskacie dostęp do platformy online, na której oddaliśmy  do Waszej dyspozycji szereg wykładów dotyczących okulistyki, optometrii czy fizyki. A wszystko to podzielone na odcinki o optymalnej długości 😊
→ Czym jest Kampus Johnson & Johnson?
Kampus to prawdziwa oferta extra – możliwość zdobycia bezcennej wiedzy oraz poszerzenie swojego doświadczenia w doborze soczewek kontaktowych pod okiem najlepszych w kraju Ekspertów! W trakcie 3 dni nasi specjaliści będą przekazywać Wam tajniki nabyte podczas wielu lat doświadczenia w kontaktologii. Zajęcia będą odbywać się w małych, kameralnych grupach, dzięki czemu nie będziecie narzekać na gwar utrudniający naukę 😊
→ Co zrobić, aby wziąć udział w Kampusie?
Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:
1 – Utwórz konto na stronie dla profesjonalistów – www.jnjvisioncare.pl,
2 – Skorzystaj z naszej oferty e-learningowej,
3 – Prześlij filmik lub list motywacyjny na adres projektu – CentrumSzkolenioweVision@its.jnj.com wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym (znajdziesz go na stronie
Szczegółowe informacje w Regulaminie pod adresem:

Akademia Jumpstart— program stażowy, który pomoże Ci rozpocząć przygodę w Badaniach Rynku

Jesteś studentem ostatnich lat lub świeżo upieczonym absolwentem?

Czy wiesz, że wiedza płynąca od konsumentów jest tym, co pcha świat do przodu? Nie ma dobrej reklamy ani programu telewizyjnego, nowego smaku czekolady ani nowej usługi streamingowej, która nie została zbadana przed jej uruchomieniem! Nasi globalni klienci (między innymi Mondelez, Haleon, Costa, Asahi) opracowują bardziej efektywne działania marketingowe oraz tworzą lepsze produkty dzięki partnerskiej współpracy z MetrixLab.

Jeżeli zastanawia Cię, co sprawia, że ludzie podejmują konkretne działania, a do tego masz pasję do opowiadania historii np. o tym, jak dobrze (lub nie) działa reklama czy produkt, Badania Rynku to odpowiednia branża dla Ciebie.

MetrixLab uruchamia Akademię JumpStart – program stażowy, w którym szybko i efektywnie szkolimy i rozwijamy młode talenty, aby stali / stały się wysokiej klasy profesjonalistami w zdobywania wiedzy od konsumentów! Od stażysty do Research Managera w ciągu maksymalnie dwóch lat!

Aplikuj i poznaj wyjątkową formułę, która czyni biznes i ludzi MetrixLab naprawdę wyjątkowymi.

JumpStart

Biorąc udział w JumpStart przez ponad 2 lata będziesz uczestnikiem/uczestniczką grupy, która weźmie udział w angażującym i starannie przygotowanym programie szkoleniowym.

Czego możesz się spodziewać w pierwszych dwóch latach pracy?

  • Managera-Opiekuna, a także współpracowników, którzy będą wspierać Cię na każdym kroku
  • 2-letniego planu rozwoju z jasno zdefiniowanymi celami na każdym jego etapie
  • Jasno wyznaczonych etapów rozwoju, w odstępach co 6 – 8 miesięcy
  • Kwartalnej ewaluacji Twojej pracy popartej feedbackiem
  • Możliwości zdobycia międzynarodowego certyfikatu z zakresu badań rynku
  • Nieograniczonego dostępu do szkoleń, abyś mógł / mogła się rozwijać i uczyć w szerszym kontekście
  • Możliwości zdobycia eksperckiej wiedzy, zapewniającej zrozumienie naszych kluczowych rozwiązań z zakresu marki, komunikacji oraz innowacji produktowej
  • Hybrydowego trybu pracy uwzględniającego Twoje preferencje, stawiającego na elastyczność, a jednocześnie zapewniający budowanie relacji zespołowych oraz możliwości uczenia się – nasze biuro jest w centrum Warszawy przy obu liniach metra
  • W drugim roku pracy, możliwości odbycia płatnego stażu (3-4 tygodnie) w dowolnie wybranym przez Ciebie biurze na terenie Europy (Paryż, Barcelona, Rotterdam, Mediolan, Londyn). W ramach stażu będziesz pracować z naszymi lokalnymi zespołami lub globalnym zespołem rozwoju produktów. Pozwoli Ci to jeszcze lepiej zrozumieć nasze rozwiązania, potrzeby klientów globalnych oraz da możliwość bycia współtwórcą/ współtwórczynią naszych innowacyjnych rozwiązań
  • I najważniejsze – zgranego zespołu, z dobrą i luźną atmosferą

Czy jesteś kandydatem do naszego programu? Tak, jeżeli masz:

  • Wysokie wyniki w nauce w ramach studiów z zakresu socjologii, marketingu, biznesu, psychologii, ekonomii, komunikacji
  • Dobra znajomość języka polskiego oraz angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doświadczenie w ilościowych badaniach w ramach zajęć na uczelni oraz rozumienie danych

Ale jesteś jeszcze lepszym kandydatem, jeżeli:

  • Chcesz rozpocząć karierę w badaniach rynku
  • Jesteś naturalnie ciekawy/a, zmotywowany/a oraz ambitny/a
  • Jesteś proaktywny/a, wykazujesz się inicjatywą oraz samodzielnością w rozwiązywaniu problemów
  • Pewnie komunikujesz swoje opinie lub racje
  • Posiadasz dobre umiejętności analityczne
  • Posiadasz umiejętność pracy samodzielnej oraz w ramach zespołu

Dodatkowe korzyści:

  • Praca hybrydowa (częściowo z domu, częściowo z biura w centrum Warszawy)
  • Ubezpieczenie
  • Opieka medyczna
  • Karta launchowa

Aplikuj na stronie  https://forms.office.com/r/H99mrCxwTJ

I weź udział w dniu oceny kandydatów, który odbędzie się w naszym biurze, w sierpniu 2024 r. Wybrani kandydaci rozpoczną pracę 2 września.

Lokalizacja: Warszawa

Typ pracy: Pełen etat

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych zaprasza do składania prac na Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

VIII Edycja Konkursu PZPTS na najlepszą pracę dyplomową z zakresu nowatorskiego wykorzystania tworzyw sztucznych! Zgłoszenia do 31.01. 2025 r.

 

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych ogłasza konkurs z zakresu nowatorskiego zastosowania tworzyw sztucznych. Zasady, zakres i warunki uczestnictwa w Konkursie określa Regulamin dostępny na stronach: www.pzpts.pl

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 30 września 2024 r.

 

Nagroda w konkursie – 5 000 złotych

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do 31 stycznia 2025 r.

Formularz zgłoszenia znajdziecie Państwo w Regulaminie. Wraz z wypełnionym formularzem należy przedłożyć:

  • Jednostronne streszczenie pracy;
  • Opinię promotora lub recenzentów i ich pisemną zgodę na wykorzystanie opinii lub recenzji w Konkursie;
  • Inne dokumenty wymienione w Regulaminie

Pracę, formularz wraz z załącznikami należy w formie elektronicznej przesłać

na adres: office@tworzywa.org.pl, a oryginał formularza na adres:

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych

00-727 Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Wszelkie informacje dotyczące Konkursu można uzyskać w biurze PZPTS: tel. 22 828 04 13 ; e-mail :office@tworzywa.org.pl

 

Promujemy nowatorskie rozwiązania dla zastosowania tworzyw sztucznych w gotowych wyrobach Promujemy nowatorskie technologie i organizację procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych Upowszechniamy wiedzę na temat tworzyw sztucznych

Staramy się rozwijać zainteresowanie młodzieży akademickiej problematyką wykorzystania tworzyw

sztucznych

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych

  1. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa

tel.: +48 603 626 656, e-mail: office@tworzywa.org.pl www.pzpts.pl

REGULAMIN KONKURSU PZPTS 2024

Aplikuj na Staż z Lwem do ING Banku Śląskiego

Aplikuj na Staż z Lwem do ING Banku Śląskiego!

W ING Banku Śląskim trwa nabór do letniej edycji Stażu z Lwem. Proponowane są ciekawe oferty stażu w różnych obszarach.

Staż z Lwem to początek kariery, oparty o udział w realnych projektach i odpowiedzialnych zadaniach. To szansa na pracę pod okiem ekspertów ING. Podczas stażu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze. Jeśli jeszcze studiujesz, nie ma problemu, elastycznie podejdziemy do czasu pracy, jeśli tego potrzebujesz i jeśli w wybranym obszarze jest taka możliwość.

W trakcie stażu masz szansę brać udział w cyklicznie organizowanych różnych eventach, konsultacjach specjalistycznych, webinarach i w inspirującym spotkaniu „LeadershipING” z przedstawicielem zarządu banku.

Szczegółowe informacje o programie stażowym, benefitach i procesie rekrutacji znajdziesz na stronie: Staż z Lwem

A tutaj znajdziesz aktualne oferty stażu.

Do your thing at ING!

Praktyk i staże Bank Pekao S.A. 2024

UOKiK zaprasza przez cały rok na praktyki studenckie oraz praktyki absolwenckie

Wszelkie informacje znajdują się na  stronie internetowej https://uokik.gov.pl/kariera#.

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE Z EPAM POLAND!

Mamy przyjemność przestawić Wam unikalną szansę rozwoju w świecie IT dzięki bezpłatnym programom szkoleniowym oferowanym przez EPAM Poland! Dla początkujących inżynierów, programistów i pasjonatów testowania przygotowaliśmy 10 różnorodnych kursów, które otwierają drzwi do kariery w branży technologicznej.

W ofercie EPAM Poland także cztery szkolenia otwarte przez cały rok – naukę można rozpocząć w dowolnym momencie:

Programy szkoleniowe oferowane przez EPAM Poland są całkowicie bezpłatne. Wymagania spójne dla wszystkich szkoleń to znajomość języka angielskiego i stały pobyt na terenie RP.

Nie przegap szansy! Aplikuj już dziś, wypełniając formularz rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej konkretnego szkolenia.

O EPAM:

EPAM Systems to wiodąca firma świadcząca usługi transformacji cyfrowej i inżynierii produktów, obsługująca klientów na całym świecie. W Polsce działamy od 12 lat, mając biura w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Warszawie i Wrocławiu. Obserwuj naszą stronę internetową: https://careers.epam-poland.pl/company i profile społecznościowe:

  1. https://www.facebook.com/EPAM.Poland/
  2. https://www.linkedin.com/company/epam-systems/
  3. https://www.instagram.com/epam.poland/

#EPAMPoland #IT #Rozwój #Programowanie #Testerzy #Inżynieria #BezpłatneSzkolenie

Międzynarodowy projekt Mentoring Across Borders
Mentorzy i mentorki reprezentują różne dziedziny – sprzedaż, HR, R&D, zarządzanie e-commerce, praca w NGO i wiele innych – a także różne kraje. Dzięki platformie https://eumentoring.eu/  mentee mają możliwość wyboru mentora/mentorki z ponad 10 krajów. Mentoring oparty jest o cykliczne spotkania przez 6 miesięcy (także online). W tym procesie mentee sam określa cele, jakie chcesz osiągnąć. 
 Szczegóły znajdują się tutaj: https://centrumwolontariatu.pl/?page_id=260 
oraz na stronie projektu: https://eumentoring.eu/ 
 Link zgłoszeniowy na Mentee: https://forms.gle/2hXyy9kuhMspvpKk7 

Darmowy kurs języka angielskiego

Szkoła języka angielskiego NaKońcuJęzyka.online przygotowała darmowy kurs języka angielskiego – który wymagany jest w ponad 30% wszystkich ogłoszeń w sprawie pracy. Osoby, które zapiszą się na niego, przez 5 dni otrzymują na swoją skrzynkę mailową lekcje, w których znajduje się:

  • powtórzenie zasad stosowania najważniejszych czasów gramatycznych w języku angielskim,
  • zestawy fiszek ze słownictwem branżowym z podziałem na IT i branżę medyczną oraz specjalistycznym słownictwem używanym w biznesie,
  • dowiesz się jak poprawnie napisać mail po angielsku,
  • rady jak skutecznie rozwijać umiejętność rozumienia ze słuchu,
  • informacje jak szybko przełamać barierę mówienia po angielsku.
Citi, programy edukacyjne dla studentów: Job Simulations

Kilka istotnych informacji:

  • to narzędzie jest darmowe dla studentów
  • studenci mogą rozwiązywać zadania w dowolnym momencie, mogą również przerwać każdy moduł i wrócić do jego wykonywania później
  • zadania zostały zaprojektowany tak, by uczyć praktycznych umiejętności
  • po ukończeniu każdego z modułów, studenci otrzymują e-certyfikat, który można zamieścić w CV i profilu na LinkedIn
  • platforma ta jest udostępnione tylko w języku angielskim
  • narzędzie to jest dostępne na stałe

Tutaj link do platformy: https://careers.citigroup.com/students-and-graduates/job-simulations.html#vitualprogram

Europejski Bank Centralny
Praktyki w Europejskim Banku Centralnym

  • wymagany przynajmniej dyplom pierwszego stopnia
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie maksymalnie 12 miesięcy doświadczenia zawodowego

Wyszukiwarka praktyk