Współpraca Akademickich Biura Karier

Przedstawicielka naszego Biura wzięła udział w dorocznej  Konferencji Akademickich Biur Karier, która odbyła się w dniach 13 -14 czerwca w Krakowie.  Wydarzenie to umożliwiło w wyjątkowy  sposób  wymianę  doświadczeń i inspiracji oraz dalsze rozwijania współpracy między biurami karier uczelni z całej Polski.

Organizatorzy Uniwersytet Jagielloński wraz z  Akademią Górniczo – Hutniczą wspierani przez Komisję Akademickich Biur Karier (ABK) działającą przy Konferencji  Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) przygotowali ciekawy program bogaty w prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty, sesje networkingowe. W programie omawiano między innymi tematykę wyzwań procesów rekrutacyjnych, współpracę z pracodawcami, programy rozwojowe, skuteczne kanały komunikacyjne, nowoczesne narzędzia usprawniających organizację biur.