Językowe Targi Pracy Studenci i Absolwenci UW 2024

Językowe Targi Pracy – Edycja wiosenna 5 i 6.03.2024 r.

REJESTRACJA
Informator Językowe Targi Pracy 5-6.03.2024

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego oraz Inicjatywa „Studenci Lingwistyki Stosowanej na Rynku Pracy” organizują Językowe Targi Pracy 5 i 6 marca 2024 w  budynku na ul. Dobrej 55.

• 5.03.2024 (wtorek) planowany jest Dzień Wystawowo-Warsztatowy w godzinach 10:00 -15:30,
  • 6.03.2024 (środa) odbywać się będzie Dzień Warsztatowy.

Dla kogo są Językowe Targi Pracy?

Dla studentów, absolwentów, doktorantów poszukujących możliwości rozpoczęcia ścieżki kariery w firmie, która rozwija i promuje młode talenty.
Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczących Językowych Targów Pracy na naszej stronie internetowej oraz w social media (Biuro Karier Facebook | Instagram, Studenci Lingwistyki Stosowanej na Rynku Pracy).

Co Was czeka na Językowych Targach Pracy?

Stoiska z Pracodawcami WYSTAWCY

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia stoisk z pracodawcami podczas Językowych Targów Pracy! To wyjątkowa okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów z przedstawicielami  firm z branży językowej. Zobaczcie, jakie fascynujące możliwości zawodowe czekają na Waszą ścieżkę kariery! Do zobaczenia na targach!

Warsztaty związane z Karierą Zawodową HARMONOGRAM

Wzięcie udziału w warsztatach to doskonała okazja do rozwinięcia swoich umiejętności zawodowych. Doświadczeni eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi budowania kariery w dziedzinie języków. Niech te dwa dni będą dla Was czasem intensywnego rozwoju!

Strefa z Ofertami

Serdecznie zapraszamy studentów i absolwentów do Strefy Ofert, jednego centralnego miejsca, gdzie wywieszone na tablicy będą najnowsze propozycje pracy i staży w obszarze językowym. Przyjdźcie, przeglądajcie oferty i znajdźcie swoją drogę do fascynującej kariery! To idealne miejsce, abyście mogli odkryć konkretne możliwości zawodowe, które czekają na Was w świecie języków.

Konkurs z Nagrodami

Uczestnictwo w targach to nie tylko szansa na nowe możliwości zawodowe, ale także szansa na zdobycie fantastycznych gadżetów! W naszej strefie konkursowej czekają na Was atrakcyjne upominki, które dodatkowo umilą Wam to wyjątkowe wydarzenie – Szczegóły

—————————————————————————————————–

Bezpłatne przesiewowe badania słuchu

Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS, wtorek 05.03.2024, godz. 14.45-16.00 oraz środa 06.03.2024, godz. 10.00-12.00, sala 1.450, PL, EN, RU
Zapisy: Termin I: https://forms.gle/KPKygGoJYT8qdkrh7,    Termin II: https://forms.gle/cLAQ8xxbi79KQPHP9

—————————————————————————————————–

Możliwość zrobienia profesjonalnego zdjęcia do CV

Na targach będzie obecny fotograf, który razem z wizażystką zadba o to, aby Twoje zdjęcie do CV wyglądało nie tylko profesjonalnie, ale również estetycznie.

——————————————————————————————————

Jak przygotować się na Targi?

1. Przygotujcie swoje CV Przynieście ze sobą zaktualizowane CV. W strefie doradztwa możecie również skonsultować się z ekspertami, aby jeszcze lepiej podkreślić Wasze umiejętności.
  2. Zapoznajcie się z Profilami Pracodawców Przed Wydarzeniem Zorientujcie się wcześniej, jakie firmy będą obecne na targach. To pomoże Wam skierować swoje pytania i zwiększyć szansę na znalezienie idealnej oferty pracy.
  3. Bądźcie otwarci na nowe możliwości Targi to doskonała okazja do poznania różnorodnych ścieżek kariery. Nie ograniczajcie się tylko do swojej dziedziny – być może czeka na Was coś zupełnie nowego i inspirującego.

Do zobaczenia na Językowych Targach Pracy, gdzie Wasza przyszłość zawodowa może zyskać nowy, ekscytujący kierunek!

Regulamin dla uczestników wydarzeń Biura Karier