Podsumowanie programu “UW dla Ukrainy”

Program “Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy” koordynowany przez Wydział Nauk Ekonomicznych dobiegł końca. Celem przedsięwzięcia była pomoc osobom, które przyjechały do Polski po 23 lutego 2022 roku w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. W ramach programu obywatele Ukrainy mogli nauczyć się języka polskiego, skorzystać z konsultacji prawnych i psychologicznych, wziąć udział w szkoleniach, a także skorzystać z doradztwa zawodowego naszego Biura Karier.

Nasze działania w projekcie to nie tylko indywidualne doradztwo, ale również 48 warsztatów dotyczących planowania kariery i aktywizacji zawodowej, które zgromadziły aż 781 uczestników! Natomiast w spotkaniach z naszym doradcą wzięło udział 130 osób. Dla odbiorców doradztwo zawodowe było drugim, zaraz po nauce języka polskiego, działaniem uznanym za najistotniejsze i najciekawsze.

Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy uczestniczyć w programie i realnie pomóc obywatelom Ukrainy. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszego doradztwa i mamy nadzieję, że wiedza zdobyta w czasie warsztatów okazała się cenna w procesie poszukiwania zatrudnienia.

Metodyczka_Twoja kariera UW_2023_5.12.2023

Методичка_ укр_Twoja kariera 11.12.2023