Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

RisiAlbania i BK UW

Kategoria: Informacje, Wydarzenia

W środę, 16 listopada 2022 r., mieliśmy przyjemność gościć ponad 20 gości z akademickich biur karier z całej Albanii w ramach projektu koordynowanego przez organizację Helvetas.

Podczas wizyty uczestnicy zapoznali się z działalnością Biura Karier Uniwersytetu Warszawskiego, jego specyfiką, usługami oferowanymi społeczności UW i projektami w których braliśmy udział. Goście mieli okazję zadać pytania, doradczyni – Pani Annie Majewskiej, które pozwoliły lepiej zrozumieć jak przebiegają rozmowy doradcze.
Dodatkową atrakcją była prezentacja Welcome Point UW, która otworzyła spotkanie. Dzięki temu goście dowiedzieli się o tym jak wygląda oferta wsparcia dla studentów z zza granicy na UW. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie Basisty i Pani Ewie Góreckiej z Welcome Point UW za uczestnictwo w tym przedsięwzięciu.
Szczególne podziękowania kierujemy również do Pani Kingi Rucińskiej i Pani Agaty Korzenieckiej za ugoszczenie wizyty z Albanii na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych.