Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

BK UW w Freie Universität Berlin 2022 podczas Staff Training Week (Erasmus+)

Kategoria: Informacje, Wydarzenia

W dniach 13-17 czerwca 2022 r. reprezentacja Biura Karier UW w postaci Aleksandry Blak była obecna podczas Staff Training Week w Freie Universität w Berlinie. Tematem przewodnim było Career Service: How to prepare students for the future world of work. Udział w szkoleniu został sfinansowany ze środków programu Erasmus+ Staff Mobility for Training.

Spotkania dotyczyły zarówno zmian w funkcjonowaniu Uniwersyteckich Biur Karier wynikających z pandemii COVID-19, jak również dobrych praktyk i działalności partnerów wydarzenia. Udział w Staff Training Week pozwoliło na nawiązanie kontaktu z Biurami Karier z całego świata, zapoznanie się z ofertą wsparcia kariery studentów Freie Universität, rynkiem pracy w Berlinie oraz lepszym poznaniem miasta.

Po zakończeniu programu nawiązane kontakty posłużyły do utrzymania znajomości w celu wymiany doświadczeń i kontynuacji współpracy. W 13 sierpnia i 14 września 2022 r. odbyły się spotkania przez platformę Zoom ewaluujące działania zainspirowane aktywnościami podczas Staff Training Week. Organizatorem i prowadzącym wrześniowe spotkanie uczestników szkolenia było Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego.