Targi Pracy MIM UW 8.03.2023

Za nami kolejna odsłona Targów Pracy IT! Podsumowanie XXVII edycji Targów Pracy MIMUW

W ubiegłym tygodniu, na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, odbyła się kolejna, tym razem już XXVII edycja Targów Pracy MIMUW. W ciągu całego dnia, przestrzeń wydarzenia odwiedziło ponad 1000 tysiąc osób, które miały okazję, aby sprawdzić i zapoznać się z ofertami przyszłych pracodawców.

W Targach udział wzięło 20 wystawców, reprezentujących takie organizacje jak: KMD, TSMC, PZU, PKO BP, P&G, PwC czy Agencja Wywiadu. Podczas wydarzenia miało miejsce, tradycyjne już, Uroczyste Przejście Dziekańskie mające na celu dalsze poszerzenie komunikacji władz Uniwersytetu Warszawskiego z pracodawcami. W przejściu tym udział wzięli m.in.:

• Dziekan Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW prof. dr hab. Paweł Strzelecki,
  • Prodziekan ds. studenckich Wydziału Fizyki UW dr hab. Krzysztof Turzyński, prof. UW,
  • Prodziekan ds. Studenckich Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW dr hab. Paweł Goldstein,
  • Kierownik Biura Karier UW Monika Niepiekło,
  • Przewodniczący Zarządu Samorządu Studentów UW Aleksander Hebda,
  • Przewodnicząca Rady Wydziałowego Samorządu Studentów Wydziału Fizyki UW Helena Cichocka,
  • Przewodnicząca Rady Wydziałowego Samorządu Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych Katarzyna Pełka,
  • Przewodniczący Rady Wydziałowego Samorządu Studentów Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Błażej Wilkoławski.

Targi Pracy IT okazały się być świetną okazją dla uczestników, aby m.in.:

• poznać szczegóły aktualnych ofert pracy, praktyk oraz stażów,
  • porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom,
  • skonsultować CV z przedstawicielami Biura Karier UW,
  • umówić się na szersze konsultacje w Biurze Karier UW,
  • wziąć udział w warsztatach karierowych prowadzonych przez zaproszonych, doświadczonych praktyków,
  • złożyć dokumenty aplikacyjne oraz otrzymać materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.

Kolejna edycja Targów Pracy MIMUW, odbędzie się tej jesieni. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Link do zdjęć z Targów: