Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

UW dla Ukrainy

Kategoria: Informacje, Wydarzenia

Czwartego września wystartowała kolejna odsłona warsztatu Biura Karier w ramach programu Uniwersytet Warszawski dla Ukrainy! W ramach tego wydarzenia zachęcamy obywateli Ukrainy do udziału w programie.

Program UWdU skupia aż 27 różnych działań realizowanych przez pracowników z 30 różnych jednostek z UW i jest koordynowany przez WNE UW. Głównymi celami proponowanych działań jest między innymi wsparcie osób z Ukrainy w poszukiwaniu indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego, nauce języka polskiego poprzez praktykę czy budowaniu niezależności ekonomicznej ukraińskich rodzin.

Biuro Karier bierze czynny udział w projekcie! Panie Ksenia Alpern oraz Halyna Nahornyuk, prowadzą szkolenie grupowe z rozwoju kariery „Twoja kariera w nowych czasach”, wspierane indywidualnymi sesjami doradztwa zawodowego.  Na spotkaniach można zaplanować swoją ścieżkę rozwoju, otrzymać pomoc przy tworzeniu CV, otrzymać porady jak dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej czy poznać podstawy prawa pracy. Dotychczas w zajęciach stacjonarnych i w formule online wzięły udział 163 osoby a 90 skorzystało z formy indywidualnej.