DZIEŃ KARIER WZ UW 17-18.10.2023 r.

Kategoria: Bez kategorii, Informacje, Wydarzenia

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Dnia Karier WZ UW, która odbędzie się 17 i 18 października br. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego!
Dzień Karier WZ UW na Wydziale Zarządzania UW to wydarzenie dla firm, które w kameralnym gronie będą mogły zaprezentować swoje oferty pracy, praktyk i staży. Udział w tym wydarzeniu umożliwia bezpośrednie dotarcie do potencjalnych pracowników oraz daje szansę na osobiste ich poznanie. To doskonała okazja do zbudowania wizerunku eksperta i przyszłego pracodawcy!
Jesienne targi pracy na WZ UW będą dwudniowe. Pierwszego dnia (17.10.2023 r.) będziemy gościć m.in. partnerów Wydziału Zarządzania UW . Drugiego dnia (18.10.2023 r.) wystawcami będą firmy współpracujące z Wydziałem Zarządzania UW. Na studentów będzie także czekała Strefa Doradcy Kariery (pok. A207 w godz. 10.00-15.00), gdzie z będzie można skonsultować dokumenty aplikacyjne oraz porozmawiać nt. związane z karierą.
Firmy zainteresowane udziałem w targach pracy zapraszamy do kontaktu: biurokarier@wz.uw.edu.pl