Humanistyczne Dni Kariery 16.10-20.10.2023 r

Celem naszego przedsięwzięcia jest stworzenie przestrzeni, w której studenci studiów humanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim będą mieli okazję zapoznać się z wymaganiami rynku pracy, a także nawiązać kontakt z przedstawicielami różnego rodzaju wydawnictw, firm, organizacji oraz instytucji kultury.

Pracodawcy zainteresowani współpracą w ramach Humanistycznych Dni Kariery będą mogli zaprezentować swoją ofertę (pracy, praktyk, staży) na stoiskach w strefie wystawowej lub zorganizować warsztaty zarówno z zakresu przebiegu procesu rekrutacyjnego, jak i poświęcone praktycznym aspektom pracy w danej dziedzinie.

Szczegóły Humanistycznych Dni Kariery