DZIEŃ KARIER edycja JESIEŃ 2022

20 października jako partner merytoryczny  braliśmy udział w Dniu Kariery organizowanym przez Biuro Karier  i Absolwentów Wydziału Zarządzania wraz w Samorządem Studentów WZ – Dzień Karier edycja jesień  2022.

Podczas wydarzenia studenci mieli możliwość omówienia swoich dokumentów aplikacyjnych miedzy innymi z doradcą zawodowym Panią Moniką Niepiekło kierowniczką Biura Karier UW.

W trakcie wydarzenia studenci mieli okazję do pierwszego wstępnego spotkania, „zapoznania” się  z pracodawcami  takimi jak: Accenture Polsk,  Bank Pekao S.A., Deloitte, EY Polska, Fundacja Think!, Grupa Eurocash,  ING Bank Śląski S.A., JTI Poland,  L’Oréal,  MAKRO, Procter & Gamble Polska, PwC Polska, Santander Universidades, Schneider Electric.