Dzień Otwarty UW 20.04.2024 r. (sobota)

Kategoria: Bez kategorii, Informacje, Wydarzenia

Uwaga kandydaci na studia!

Wciąż nie wiecie, jakie studia są dla Was? A może rozważacie konkretny kierunek?

Już w przyszłą sobotę od 10 będziecie mogli dowiedzieć się, co oferuje Uniwersytet Warszawski!

Zapraszamy do namiotu nr 2 w alejce przed Starą Biblioteką, gdzie będzie możliwość porozmawiać z przedstawicielami naszego biura!

Podczas wydarzenia Biuro Karier będzie udzielało informacji o swojej ofercie dla studentów/absolwentów/doktorantów , ale przede wszystkim wspieraliśmy uczniów w wyborze studiów pierwszego stopnia, ich rodziców i opiekunów, a także studentów, którzy rozważają jaką ścieżkę podjąć decydując się na studia drugiego stopnia.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/422106290347809?ref=newsfeed

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem “JAK WYBRAĆ STUDIA”, który został przygotowany dla kandydatów na studia przez Biuro Karier!