Mobilne Biuro Karier na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych 24.04.2024 r.

24 kwietnia na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych w godzinach 11:00-14:00 , czekać będzie na Was wyjątkowa okazja do poznania naszego Biura Kariery bliżej! Chcemy serdecznie zaprosić do kontaktu z nami tego dnia.

Będziecie mieli okazję zadawać pytania i uzyskiwać więcej informacji na temat naszych usług oraz sposobów korzystania z nich.

Dlaczego warto wziąć udział:

• Znajdź inspirację: Przyjdźcie i dajcie się zainspirować! Rozmowa z nami może otworzyć drzwi do nowych możliwości zawodowych i pomóc Wam odkryć pasje, których nawet nie zdawaliście sobie sprawy.
  • Zdobądź wiedzę: Niezależnie od tego, czy macie już sprecyzowane cele zawodowe, czy dopiero zastanawiacie się nad swoją ścieżką kariery, nasz zespół chętnie podzieli się z Wami wiedzą i doświadczeniem.
  • Bez presji: Chcemy, abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Możecie do nas podejść nawet tylko po to, aby zobaczyć, jakie mamy zasoby i jak możemy Wam pomóc.
  • Zbudujcie sobie przyszłość: Spotkanie z nami to pierwszy krok w kierunku budowania swojej przyszłości zawodowej. Dajcie sobie szansę na rozwój i sukces, a my jesteśmy tutaj, aby Wam w tym pomóc.