Językowe Targi Pracy 5-6 marzec 2024 r.

Biuro Karier oraz Inicjatywa Studenci Lingwistyki Stosowanej na Rynku Pracy organizują Językowe Targi Pracy 5 i 6 marca 2024 w budynku na ul. Dobrej 55. Jesteśmy przekonani, że jest to najlepsza lokalizacja dla wybranej przez nas grupy docelowej, czyli studentów z silnymi umiejętnościami językowymi.

Celem naszego przedsięwzięcia jest stworzenie przestrzeni, w której młodzi ludzie wkraczający na rynek pracy będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, zapoznać się z ofertami pracy, a także dowiedzieć się o realnych możliwościach zatrudnienia dzięki znajomości języków obcych i specyfiki innych kultur. Chcielibyśmy zaznajomić studentów z firmami, które są przez nich często eliminowane lub pomijane jako potencjalni pracodawcy ze względu na charakter ich działalności oraz brak wiedzy studentów na temat ich wewnętrznej struktury i zapotrzebowania na pracowników. Oferty pracy, które zostaną zaprezentowane na Językowych Targach Pracy, powinny być dedykowane przede wszystkim studentom kierunków językowych i kulturoznawczych.