Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Konferencja podsumowująca udział polskich studentów i uczelni na EXPO 2020 w Dubaju

Kategoria: Informacje, Praktyki, Projekty, Wydarzenia

22 czerwca 2022 r. miejsce miało wydarzenie ważne nie tylko dla Biura Karier UW, ale również całego UW. To tego dnia mieliśmy przyjemność gościć grupę dziennikarzy ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy dzięki Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, reprezentantom Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Łódzkiego oraz naszym wspaniałym studentom, którzy odbyli praktyki w Pawilonie Polski, mogli usłyszeć jaki był rezultat kilku miesięcy ich pracy i zdobytego doświadczenia w związku z Wystawą Światową EXPO 2020.

Goście z ZEA oprócz możliwości zapytania o przebieg i wrażenia z praktyk, funkcjonowanie całego programu praktyk zagranicznych, współpracy Agencji z polskimi uczelniami, zostali oprowadzeni po Kampusie przez Pana Kustosza dr Przemysława Delesa oraz po salach Muzeum UW. Dziennikarze mogli również sprawdzić swoją wiedzę na temat obecności Polski na EXPO 2020 w Dubaju.

Wiadomo, że #PolandPavilion na Expo 2020 Dubaj nie byłby taki sam bez zaangażowania polskich studentów i uczelniPolska Agencja Inwestycji i Handlu

Konferencja podsumowująca udział placówek edukacyjnych w Expo 2020 Dubaj, zorganizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu była dla wszystkich kolejną okazją do spotkania i wspominania wspólnych działań  ramach tego projektu.

Konferencję można obejrzeć pod tym linkiem