Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Praskie Targi Pracy 12.07.2022

Kategoria: Informacje, Wydarzenia

 

Wydarzenie, którym były Praskie Targi Pracy, były okazją do spotkania w Terminalu Kultury Gocław stworzoną przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. Podczas wydarzenia można było zapoznać się z ofertami pracy i ścieżkami rekrutacyjnymi licznych pracodawców. Targi stały się również polem do dyskusji o aktualnej sytuacji rynku pracy oraz przyszłych kierunków zmian w tym obszarze. Była to okazja do przybliżenia pracodawcom punktu widzenia potencjalnych pracowników i kandydatów, a także prezentacji jakie doświadczenie i umiejętności są szczególnie cenione przez pracodawców.

Biuro Karier Uniwersytetu Warszawskiego na zaproszenie Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy uczestniczyło w panelu dyskusyjnym pt. “#praca – zawody świata wirtualnego”. Była to dla nas okazja przedstawienia tego jak siebie i swoją pozycję na rynku pracy widzą studenci i absolwenci oraz jak widzą ich pracodawcy. W panelu uczestniczyli również reprezentacji innych instytucji zajmujących się zatrudnieniem oraz wspierających w rozwoju zawodowym, a także pojawił się głos młodego pokolenia.