Podsumowanie Spotkania z Sukcesem na Dobrej i warsztatu

Kategoria: Informacje, Warsztaty

W dniu 29 listopada Mobilne Biuro Karier odwiedziło Wydział Neofilologii, gdzie studenci mieli możliwość odbyć rozmowę z doradcą zawodowym, założyć konto w Serwisie Akademickich Biur Karier (www.biurokarier.edu.pl) oraz wziąć udział w warsztacie “Zostań Mistrzem Rozmów Kwalifikacyjnych!”. Studenci zdobyli informacje na temat właściwego przygotowania do rozmowy, sposobów wyszukiwania danych na temat pracodawcy, a także pytań zadawanych przez rekruterów.

Bardzo dziękujemy uczestnikom warsztatu i wszystkim tym, którzy odwiedzili nas tego dnia! Do zobaczenia następnym razem!